Apartament w Mechelinkach – świetna opcja dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała alternatywa dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Znajduje się w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Unowocześnione i szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwala każdemu czuć się wyśmienicie. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w drogich hotelach, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można liczyć na o wiele większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które preferują wypoczywać w spokoju, a pomimo to zależy im na bliskiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miejscowości. Duże mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to salon z kuchnią, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Doskonałym rozwiązaniem jest taras na dachu, umożliwiający przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalić, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim dobrze poczują się równocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać czas wolny nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można rezerwować online albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w mieszkaniu Mechelinki otrzymują jedno miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo wpływa też na komfort podróżowania. Apartament można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz wygodny lokal z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie pozostaje obojętna.

You may also like...