Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Nowoczesne ukierunkowanie do kreowania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w doborze mebli oraz całego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni eksperci dbają o to, by zachowana była przestronność. Z kolei jeżeli pomieszczenia są duże, dba się o utrzymanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można oczekiwać wszystko przebiegnie sprawniej. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Kiedy zaś klient chciałby pozyskać projekt niebanalny, to eksperci nie obawiają się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz nietuzinkowe rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, żeby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać również specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i zasad designu powoduje, że cały zespół realizuje własne obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełnia wymagania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko wykonane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi ustaleniami. Zrobione mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe a także różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na transport oraz zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni z usług.

You may also like...