Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE

Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie www akumulatory-zelowe.pl. Jest to sklep który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Wyroby od czołowego dostawcy na świecie spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników. Kupujący, jacy dokonują tutaj zakupów wiedzą, że mają do wybrania produkty najwyższej klasy. Każdy akumulator litowo-jonowy 12v 100ah jest przed przekazaniem do użytku precyzyjnie sprawdzony. Są one unowocześnione a także spełniają wszystkie zasady użytkowania.

Przyznawana jest na nie 12 miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe i dlatego perfekcyjnie dopasują się do poprzedniego miejsca. Można także oczekiwać na złożenie zamówienia spersonalizowanego, kiedy poszukuje się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Nie potrzebujące obsługi akumulatory dedykowane są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Warto też zwrócić uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie właściwości oraz zalety z serii EV. Ta kolekcja dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innym sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z oferty zaliczają się do działających niezawodnie.

Ich elektrolit ma postać żelu. Dystrybucja w sklepie jest na równi detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych promocji. Dlatego wszystkie osoby, które interesują się zakupem muszą składać pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych polecane są głównie do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.

You may also like...