Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST sprawiają, że konsumenci chętnie go kupują. Przede wszystkim, tynk akrylowy jest odporny na wpływ czynników atmosferycznych. Jest to także wyrób elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to kolejny argument motywujący do kupna. Oznacza, że tynk może zostać użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne i imponująca kolorystyka powodują, że klienci z chęcią zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technik. Dlatego nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich wykonania. Paleta barw jest udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. U producenta tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Kupujący mogą obeznać się z opisem na witrynie. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i prędka aplikacja dowodzą, że warto zdecydować na ten określony wyrób. W jego składzie uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku zostanie umieszczony.

You may also like...